Logo

Aizvadīta pirmā OC „Limbaži” basketbola čempionāta Zvaigžņu spēle

Aizvadīta pirmā OC „Limbaži” basketbola čempionāta Zvaigžņu spēle

Sestdien, 9. februārī Limbažu 3. vidusskolas sporta zālē tika aizvadīt pirmā Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta Zvaigžņu spēle, kurā piedalījās spēlētāji no teju visām čempionātā spēlējošām komandām.

Diena sākās ar priekšsacīsktēm trīs punktu un meistarības konkursos. „Trīnīšu” konkursā piedalījās 17 labākie metēji no tālās distances. No tiem trīs labākie iekļuva sacensību finālā. Labākos rezultātus uzrādīja Gatis Zlemets no Limbaži U17 komandas, kurš grozā raidīja 15 metienus, Jānis Ģīlis no TZT komandas bija precīzs 16 reizes, bet labāko rezultātu priekšsacīkstēs uzrādīja Kristaps Kalniņš no BK Salacgrīvas vienības ar 18 punktiem.

Tikmēr meistarības konkursā piedalījās astoņi garie spēlētāji un astoņi īsie spēlētāji, no kuriem fināla sacensībās iekļuva Renārs Golubevs no TZT vienības un Valters Smiltens no Pārgaujas komandas.

Uzreiz pēc konkursu priekšsacīstēm tika izlozēti komandu sastāvi Zvaigžņu spēlei. Komandas tika sadalītas pēc krāsām – melnā un baltā komanda. Melno komandu pārstāvēja Vents Veinbergs (Limbažu ceļi), Dāvis Rudzītis (Umurga), Dinārs Sārs (BK Salacgrīva), Elvijs Zebuliņš (BK Lēdurga), Dāvis Skrastiņš (Limbažu ceļi), Edgars Edelmanis (BK Salacgrīva), Kaspars Neimanis (BK Salacgrīva), Egons Vilde (Grīva), Renārs Golubevs (TZT) un Ronalds Demidovs (Spartaks). Tikmēr baltās komandas krāsas pārstāvēja Kristaps Kalniņš (BK Salacgrīva), Raimonds Segliņš (BK Lēdurga), Valters Smiltens (Pārgauja), Gvido Paegle (Salacgrīvas vidusskola), Ingus Kukuts (Pāle), Aleksis Freibergs (Spartaks), Gatis Šmits (BK Lēdurga), Rūdolfs Jānis Bomis (Limbaži U17), Emīls Eglītis (Kopturis – A) un Artūrs Vītols (BK Aloja/ Graintech).

Pēc mača pirmās ceturtdaļas notika komandu treneru/ pārstāvju metienu konkurss no centra, kurā ar precīzu raidījumu izcēlās Artūrs Vītols no Alojas komandas. Puslaika pārtraukumā tika aizvadīts meistarības konkursa fināls, kurā par uzvarētāju tika kronēts Valters Smiltens. Pēc trešās ceturtdaļas tika aizvadīts trīs punktu metienu konkursa fināls, kurā visprecīzākais bija Kristaps Kalniņš.

Zvaigžņu spēles uzvarētājs tika noskaidrots tikai pašā mača izskaņā, kad ar precīzu trīs punktu metienu piecas sekundes līdz spēles beigām izcēlās Dinār Sārs no melnās komandas. Baltajiem vēl bija iespēja spēles rezultātu vērst sev par labu, tomēr tas neizdevās un par pirmās OC „Limbaži” Zvaigžņu spēles uzvarētājiem kļuva Melnās komandas spēlētāji. Par spēles vērtīgāko spēletāju tika atzīts Dinārs Sārs no BK Salacgrīvas vienības. Viņam mačā 17 punkti, sešas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!