Logo

Ar „Salacgrīvas” uzvaru noslēdzies OC „Limbaži” čempionāts

Ar „Salacgrīvas” uzvaru noslēdzies OC „Limbaži” čempionāts

Sestdien, 28.aprīlī Limbažu 3.vidusskolas sporta zālē tika aizvadīta Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta finālu diena, kur tika noskaidroti šīs sezonas čempioni – BK Salacgrīva. 

Diena iesākās ar trīs punktu metienu konkursu, kurā sacentās labākie „trīnīšu” metēji čempionātā, kā arī katrai komandai bija iespēja izvirzīt savu pārstāvi. Konkursa pusfināla kārtā trīs labākos rezultātu uzrādīja Rūdolfs Bomis no komandas „Limbaži U16”, Gvido Paegle no Salacgrīvas vidusskolas un Oskars Rusmanis no Limbažu ceļiem. Fināla kārtā labākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Oskars Rusmanis.

Uzreiz pēc trīs punktu metienu konkursa tika dots starts meistarības konkursam, kurā piedalījās organizatoru izvirzītie dalībnieki. Spēlētāji sākumā tika sadalīti pēc augumiem – aizsargi sacentās ar aizsargiem, bet centra spēlētāji sacentās savā starpā. Finālā iekļuva divi Limbažu ceļu pārstāvji – Oskars Rusmanis un Andis Cīrulis, no kuriem uzvaru atkal izcīnīja Oskars.

Tāpat bija padomāts par visu komandu treneriem un pārstāvjiem, kuri varēja piedalīties konkursā metienos no centra. Uzdevums pavisam vienkāršs – iemest bumbu grozā no laukuma centra. To jau otro gadu pēc kārtas izdarīja komandas „Kopturis – A” pārstāvis Ēriks Straubergs.

Spēlē par trešo vietu sestdien tikās Grīvas un Limbažu ceļu basketbolisti. „Ceļinieki” pārsvaru iekrāja jau pašā spēles sākumā un negrasījās to izlaist arī turpmākajā mača daļā. Lai arī kā Grīva centās spēles grožus vērst sev par labu, viņiem tas neizdevās un uzvaru ar 88:75 izcīnīja Limbažu ceļi.

Dienas galvenajā mačā savā starpā tikās Spartaks ar BK Salacgrīvu. Mačs solījās būt interesants, jo abas komandas arī regulārajā čempionātā atradās pirmajās divās vietās. Spēles sākums tiešām bija līdzīgs un vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda. Tomēr līdz puslaika pārtraukumam salacgrīvieši sāka pārņemt kontroli par spēli. Otrajā puslaikā Salacgrīvas klubam izdevās „salauzt” pretinieku un izcīnīt zelta medaļas.

Par visas sezonas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Edgars Šilbergs. 

OC „Limbaži” čempionāta basketbolā 2017./2018. gada sezonas rezultāti: 

1. vieta - BK Salacgrīva 
2. vieta – Spartaks 
3. vieta – Limbažu ceļi 
4. vieta – Grīva 
5. vieta – BK Lēdurga 
6. vieta – TZT 
7. vieta – BK Aloja/ GRAINTECH
8. vieta – BK Rakši 
9. vieta – Pārgauja 
10. vieta – Kopturis – A 
11. vieta – BK Buki 
12. vieta - Pāle 
13. vieta – Limbažu U16 
14. vieta – Salacgrīvas vidusskola  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!