Logo

BK "Salacgrīva" otro gadu pēc kārtas izcīna uzvaru OC "Limbaži" čempionātā

BK

Salacgrīvas novada labākā basketbola komanda BK „Salacgrīva” sestdien, 20. aprīlī finālā pārspēja komandu „Spartaks” un jau otro gadu pēc kārtas triumfēja Olimpiskā centra „Limbaži” čempionātā basketbolā.

Šāds fināla pāris bija redzams jau pagājušajā sezonā, kad uzvaru izcīnīja BK „Salacgrīva” un arī šogad scenārijs bija līdzīgs.

Mača sākumā „Spartaks” spēja izvirzīties vadībā pat ar 10 punktu pārsvaru, liekot noprast, ka spēle finālam cienīga. Vadībā Limbažu komanda atradās līdz pat otrā puslaika sākumam, kad BK „Salacgrīva” rezultāta starpību atspēlēja un izvirzījās vadībā. Līdz mača beigām „Spartakam” tā arī neizdevās atspēlēties, mačam noslēzoties ar 82:68 BK „Salacgrīvai” par labu.

Uzvarētāju rindās ar 31 punktu izcēlās Kristaps Kalniņš, kurš arī tika atzīts par visas sezonas vērtīgāko spēlētāju. Vēl  starp salacgrīviešiem ar 18 punktiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Edgars Šilbergs. Tikmēr „Spartaka” komandā 24 punktus un 10 atlēkušās bumbas guva Kristers Kukulis.

Pirms fināla mača tika aizvadīta spēle par trešo vietu, kurā tikās „Limbažu ceļi” un BK „Lēdurga”. Lai gan skatītāji gaidīja līdzīgu spēli, tā izpalika. „Ceļinieki” jau pašā sākumā izvirzījās vadībā un mača gaitā to tikai palielināja, spēli noslēdzot ar uzvaru 105:58. Uzvarētājiem 30 punktus, 10 rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas guva Vents Veinbergs, kamēr „Lēdurgai” ar 13 punktiem un sešām pārtvertām bumbām izcēlās Raimonds Segliņš.

 OC „Limbaži” basketbola čempionāts sākās jau 2018. gada novembrī un tajā piedalījās 14 komandas no Limbažu un tuvākajiem novadiem. Regulārajā sezonā komandas izspēlēja vienu apli, tiekoties katra  ar katru. Pēc regulārā čempionāta pirmo vietu ieņēma komanda „Limbažu ceļi”, bet salacgrīvieši palika otrie. Pēc regulārās sezonas rezultātiem astoņas labākās komandas turnīru turpināja izslēgšanas spēlēs. Izslēgšanas spēļu pirmās divas kārtas tika aizvadītas līdz vienas komandas divām uzvarām, bet fināls un spēle par trešo vietu tika aizvadīta Finālu dienā.

Jau minēts, ka sezonas vērtīgākā spēlāja balva tika pasniegta BK „Salacgrīvas” pārstāvim Kristapam Kalniņam, kurš vidēji mačā izcēlās ar 20,4 punktiem, 3,5 atlēkušajām bumbām un 2,9 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr rezultatīvākais spēlētājs čempionātā ar 37,7 punktiem mačā bija „Limbažu ceļu” spēlētājs Vents Veinbergs. Tāpat Ventam arī vidēji visvairāk rezultatīvās piespēles – 8,67.

Atlēkušajās bumbās sezonā vislabāk veicies Artūram Vītolam, kurš vidēji mačā savāca 16,55 bumbas zem groziem.

Čempionāta organizators izsaka lielu pateicību visām komandām, kas piedalījās čempionātā, kā arī tiesnešiem un sekretāriem, bez kuriem čempionāts nevarētu notikt.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!