Logo

OC „Limbaži” čempionāta finālā pagājušās sezonas atkārtojums

OC „Limbaži” čempionāta finālā pagājušās sezonas atkārtojums

Par Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta titulu 2018./2019. gada sezonā cīnīsies BK „Salacgrīva” un „Spartaks” komandas. Tieši tāds pats fināla pāris bija arī pagājušajās sezonā. Tikmēr par trešo vietu spēkosies „Limbažu ceļu” un BK „Lēdurga” vienības.

OC „Limbaži” basketbola čempionāta finālu diena notiks sestdien, 20. aprīlī Limbažu 3. vidusskolas sporta zālē. Spēle par trešo vietu paredzēta plkst. 14:00, bet fināla mača sākums plkst. 16:00.

Pusfināla pārī starp BK „Salacgrīvu” un BK „Lēdurgu” abus maču pārliecinoši ar 91:58 un 117:69 uzvarēja BK „Salacgrīva”, iekļūstot čempionāta finālā. Pirmajā savstarpējā mačā uzvarētāu rindās ar 28 punktiem izcēlās Edgars Šilbergs, bet otrajā spēlē 36 punkti Kristapa Kalniņa kontā. Japiebilst, ka Kristaps šajā spēlē grozā raidīja deviņus no 12 trīs punktu metieniem.

Tikmēr otrajā pusfināla spēlē abus mačus pārliecinoši uzvarēja „Spartaks” vienība, kas ar 78:63 un 93:72 pārspēja „Limbažu ceļus”. Jāatzīmē, ka „Spartaks” līdz finālam aizcīnījās no piektās pozīcijas regulārajā sezonā.

Sestdiena, 20. aprīlīs Limbažu 3. Vidusskolas sporta zālē:

  • Plskt. 14:00 Limbažu ceļi – BK Lēdurga (spēle par trešo vietu) 
  • Plkst. 16:00 BK Salacgrīva – Spartaks (Spēle par pirmo vietu)   

Spēļu kalendāram, tabulai un statistikai iespējams sekot līdzi oclimbazi.lv un basket.lv mājas lapās.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!