Logo

OC “Limbaži” čempionāts tiek noslēgti bez rezultātiem

OC “Limbaži” čempionāts tiek noslēgti bez rezultātiem

Ņemot vērā bezprecedenta situāciju pasaulē un valstī sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatību, kā arī ar to saistītajiem ierobežojumiem, pieņemts lēmums noslēgt 2019./ 2020. gada sezonas čempionātu basketbolā bez vietu noteikšanas. Lēmums pieņemts, apspriežoties ar komandu pārstāvjiem. 

OC “Limbaži” čempionātā basketbolā 2019./ 2020. gada sezonā piedalījās 14 komandas. Bija plānots, ka tās savā starpā izspēlēs vienu apli, astoņām labākajām turpinot čempionātu izslēgšanas spēlēs.

Apkopojot OC “Limbaži” basketbola čempionāta komandu pārstāvju viedokli, bija redzams, ka vairākas komandas bija gatavas spēlēt, kad tas būtu atļauts. Tomēr lielākā daļa čempionāta komandu bija PRET to. Līdz ar to tika pieņemts lēmums, ka 2019./2020. gada sezona TIEK NOSLĒGTA bez rezultātiem. Medaļas un kausi netiks pasniegti nevienai no komandām, jo nav izspēlēts pat viens pilns aplis, tai skaitā spēle starp līdervienībām.

Pašlaik tiek domāts par iespējamu nākamās sezonas ātrāku sākšanos, vai kāda pirmssezonas turnīra rīkošanu. Iespējams pat OC “Limbaži” Kausa izcīņu basketbolā. Turpmākie lēmumi tiks pieņemti, apspriežoties ar komandām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!