Logo

OC "Limbaži" čempionāts: zināmas komandas, kuras turpinās cīņu par čempionu titulu

OC

Ar spēlēm svētdien, 11.martā noslēdzās Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta regulārais turnīrs un astoņas labākās komandas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs par čempionu titulu.

Šajā sezonā kopā 14 komandas aizvadīja spēles katra ar katru un nu ir noskaidrojies komandu sadalījums, kā arī izslēgšanas turnīra pirmās kārtas pāri.

Tikai ar vienu zaudējumu un 12 uzvarām regulāro sezonu pirmajā vietā noslēdza komanda BK „Salacgrīva”. Viņi vidēji mačā gūst 96,15 punktus un vienīgo zaudējumu sezonā piedzīvoja pret „Limbažu ceļiem”. Salacgrīvas klubs ceturtdaļfinālā spēkosies ar cēsiniekiem – BK „Rakši”.

Komanda ar otro labāko bilanci šajā sezonā ir  „Spartaks”. Viņi no 13 mačiem zaudējuši tikai divus, vidēji iemetot 84,9 punktus un ielaižot 56,1. „Spartaks” ir pagājušā gada čempioni un ceturtdaļfinālu viņi sāks ar komandu, kuru pirmajā kārtā tikās jau pagājušajā sezonā- BK „Aloja/ Graintech”.

Interesants izvērties arī trešais komandu pāris, kurā tiksies „Grīva” un „TZT”. Salacgrīvieši atzina limbažnieku pārākumu pagājušās sezonas ceturtdaļfinālā un šogad noteikti centīsies revanšēties. Grīva regulāro sezonu noslēgusi ar bilanci 10 – 3, bet TZT vienībai bija par vienu zaudējumu vairāk.

Ar desmit uzvarām un trīs zaudējumiem regulāro sezonu noslēdza arī ceturtdaļfināla ceturtā pāra komandas – „Limbažu ceļi” un BK „Lēdurga”. Šis duelis arī solās būt interesants, ņemot vērā komandu līdzīgo sniegumu. Tomēr regulārās sezonas savstarpējā spēlē „ceļinieki” sagrāva lēdurdziešus ar 76:47.

Ceturtdaļfināla spēles notiks līdz vienas komandas divām uzvarām. Uzvarētāji attiecīgi tiksies pusfinālā, kur arī komandas izspēlēs mačus līdz divām uzvarām. Taču uzvarētājs finālā tiks noteikts vienā savstārpējā spēlē, Limbažu 3.vidusskolas sporta zālē.

Komandas, kuras neiekļuva starp astoņām labākajām un noslēdza 2017./ 2018.gadu sezonu:

9.vieta – Pārgauja

10.vieta – Kopturis – A

11.vieta – BK Buki

12.vieta – Pāle

13.vieta – Limbaži U16 

14.vieta – Salacgrīvas vidusskola

Rezultātiem un kalendāram var sekot līdzi basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!