Logo

15 komandas cīnīsies par OC “Limbaži” Kausu basketbolā

15 komandas cīnīsies par OC “Limbaži” Kausu basketbolā

Pirms gaidāmās Olimpiskā centra “Limbaži” basketbola čempionāta sezonas, šogad pirmo reizi tiks izspēlēts jauns turnīrs – OC “Limbaži” kausa izcīņa basketbolā!

Ideja par kausa izcīņu radās vēl pagājušajā sezonā, tomēr zināmu iemeslu dēļ tā netika aizvadīta.

Par OC “Limbaži” kausu šogad cīnīsies 15 komandas – BK Salacgrīva, Umurga, BK Viļķene, BK Aloja/ Graintech, BK Rakši, TZT/ Ceļu tehnika, Limbažu novada Sporta skola, Krimulda, Salacgrīvas vidusskola, Spartaks, Kopturis-A, BK Allaži, BK Lēdurga, Limbažu ceļi un Grīva.

OC “Limbaži” kausa izcīņas basketbolā princips ir pavisam vienkāršs – komandas tiek sadalītas pāros pēc izlozes principa. Vienīgi iepriekšējo divus sezonu OC “Limbaži” basketbola čempionāta uzvarētāji BK Salacgrīva turnīru sāks no otrās kārtas. Uzvarētājs tiks noteikts vienā mačā un zaudētājam turnīrs būs noslēdzies.

Pirmās kārtas mači notiks 23. un 24. oktobrī. Ceturtdaļfināla spēles notiks 30. oktobrī, bet pusfināla un fināla mači 31.oktobrī. Fināla spēle tiks aizvadīta 6. novembrī. Visi mači paredzēti Limbažu vidusskolas sporta zālē tomēr spēles tiks aizvadītas bez skatītāju klātbūtnes. Ar spēļu kalendāru iespējams iepazīties basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās. 

Plānots, ka OC “Limbaži” kauss turpmāk tiks izcīnīts katru sezonu, ieviešot to kā jaunu tradīciju. Tāpat netiek izslēgta iespēja, ka turnīrā piedalās arī komandas, kas nepārstāv OC “Limbaži” basketbola čempionātu, bet vēlas pārbaudīt savus spēkus pret vienām no reģiona labākajām amatieru komandām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!