Logo

Aicinām komandas pieteikties OC “Limbaži” čempionātam basketbolā

Aicinām komandas pieteikties OC “Limbaži” čempionātam basketbolā

Aicinām komandas pieteikties Olimpiskā centra “Limbaži” čempionāta basketbolā 2020./ 2021. gada sezonai! 

OC "Limbaži" basketbola čempionāts kļuvis par vienu no plašākajiem amatieru basketbola turnīriem Latvijā. Jau trešo sezonu pēc kārtas čempionātā piedalās 14 komandas un to skaits turpina augt! 

OC "Limbaži" čempionāta basketbolā 2020./2021. gada sezona sāksies 7. novembrī un turpināsies līdz pat 2021. gada aprīlim. Spēles norisinās Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Krimuldas un Pārgaujas novadu sporta zālēs sestdienās un svētdienās. Mačos tiek atspoguļota pilnā statistika basket.lv sistēmā.  

Sestdien, 24. oktobrī plkst. 18:00 paredzēta komandu pārstāvju sapulce, kas norisināsies attālināti vietnē zoom. Sapulces laikā izrunāsim visas nianses, kā aizvadīsim gaidāmo sezonu. Komandas aicinām pieteikties līdz piektdienai, 23. oktobrim

Pēdējās trīs sezonās OC “Limbaži” basketbola čempionātā piedalījušās 14 komandas no visas Vidzemes –  Umurgas, Pāles, Limbažiem, Lēdurgas, Raganas, Alojas, Cēsīm, Straupes un Salacgrīvas. Tieši Salacgrīvas bāzes komanda BK “Salacgrīva” ir pēdējo gadu čempionvienība. Pērn sezona Covid-19 izplatības dēļ tika noslēgta bez rezultātiem. 

Čempionāta rezultāti un statistika tiek atspoguļota basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās. Sezonas gaitā tiek veidoti apskati, kā arī tiek apbalvoti katra mēneša labākie spēlētāji. Nu jau par tradīciju kļuvusi februāra otrajā nedēļas nogalē paredzētā Zvaigžņu spēle, kurā visas komandas draudzīgā gaisotnē aizvada maču un dažādus meistarības konkursus. 

Pieteikties aicinām komandas no tuvākiem un tālākiem reģioniem, rakstot organizatoram Dāvim Strazdam uz e – pastu dstrazds@gmail.com, vai zvanot 26316900. Tur pat iespējams jautāt visus interesējošos jautājumus. 

Ieskatam foto no 2018./2019. gada sezonas Finālu dienas un aizvadītās sezonas Zvaigžņu spēles

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!