Logo

OC “Limbaži” kausa izcīņā basketbolā piedalīsies 14 komandas

OC “Limbaži” kausa izcīņā basketbolā piedalīsies 14 komandas

Pirms gaidāmās Olimpiskā centra “Limbaži” basketbola čempionāta sezonas, šogad pirmo reizi tiks izspēlēts jauns turnīrs – OC “Limbaži” kausa izcīņa basketbolā!

Ideja par kausa izcīņu radās vēl pagājušajā sezonā. Brīdī, kad bija skaidrs, ka Covid-19 izplatības dēļ sezona netiks noslēgta, radās ideja par īsu turnīru pirms gaidāmā čempionāta.

Par OC “Limbaži” kausu šogad cīnīsies visas 14 komandas, kuras iepriekšējā sezonā piedalījās OC “Limbaži” čempionātā basketbolā. Tās ir: BK Aloja/ Graintech, Spartaks, Limbažu ceļi, Umurga, BK Salacgrīva, Pārgauja, BK Lēdurga, Grīva, Umurga, BK Rakši, Salacgrīvas vidusskola, Pāle, Krimulda un Kopturis – A.

OC “Limbaži” kausa izcīņas basketbolā princips ir pavisam vienkāršs – komandas, pēc iepriekšējās sezonas rezultātiem tiek sadalītas pāros – stiprākā pret vājāko. Pirmajās divās vietās esošās komandas pirmo spēļu kārtu izlaiž, pārējām 12 aizvadot mačus līdz vienai uzvarai. Uzvarētājs dodas tālāk, zaudētājam turnīrs noslēdzies. Plānots, ka divās nedēļas nogalēs tiks noskaidrots OC “Limbaži” ceļojošā kausa basketbolā īpašnieks.

Pirmās kārtas mači notiks 17. un 18. oktobrī Lēdurgā. Ceturtdaļfināla spēles notiks 24. oktobrī, bet pusfināla un fināla mači 25.oktobrī. Ar spēļu kalendāru iespējams iepazīties basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās. 

OC “Limbaži” kausa izcīņā komandām nav obligāti jāspēlē tādā pašā sastāvā, kā OC “Limbaži” čempionātā, tomēr ierobežojumu uz spēlētājiem, kas pārstāv klubus Latvijas augstākajās līgās, paliek tie paši. Ar Kausa izcīņas nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Plānots, ka OC “Limbaži” kauss turpmāk tiks izcīnīts katru sezonu, ieviešot to kā jaunu tradīciju. Tāpat netiek izslēgta iespēja, ka turnīrā piedalās arī komandas, kas nepārstāv OC “Limbaži” basketbola čempionātu, bet vēlas pārbaudīt savus spēkus pret vienām no reģiona labākajām amatieru komandām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!