Logo

Ogres čempionāts: trīs saspringtas galotnes

Ogres čempionāts: trīs saspringtas galotnes

Sestdien, 6. janvārī, ar četrām spēlēm Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, pēc svētku pārtraukuma atsākās Ogres basketbola čempionāts. Trijās no četrām aizvadītajām spēlēm uzvarētāji tika noskaidroti vien pašā spēles izskaņā, tikai sezonas potenciālie favorīti Los OG3R pie sava panākuma tika bez īpašām galvassāpēm.

 

Impero 74:70 Ogres milži

 

Dienas pirmajā spēlē par, savā ziņā pārsteigumu, parūpējās “Impero”, kura vien piecu spēlētāju sastāvā spēja apspēlēt pretiniekus, kuri uz jaunā gada pirmo spēli ieradās divtik kuplākā sastāvā.

Kopš spēles pirmajām minūtēm nelielu pārsvaru iekrāja “Ogres milži”, ko veiksmīgi arī izdevās noturēt līdz pat spēles 36. minūtei, kad negaidīti tika izsēts 12 punktu pārsvars. Pēdējo četru minūšu laikā “Impero” spēja iegūt pat +7, ko spēja nosargāt līdz pat spēles beigām.

Uzvarētāju sastāvā iespaidīga spēle Edvardam Legzdiņam - 26 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Arī pārējiem komandas biedriem produktīva spēle - Artūram Caicam 16p + 7ab, Edgaram Ziediņam 14p + 13ab, bet Emīlam Kaulakalnam 14p + 7ab un 10 izprovocētas piezīmes.

Ogres milžu rindās rezultatīvākais sājā spēlē Jānis Zvaigzne ar 16 gūtajiem punktiem un 5 izcīnītajām bumbām. Ilvars Boreiko atzīmējas ar double-double 10p + 13ab.

 

 

Vilki 55:58 Bekens/Tīnūži

 

Pirms šīs spēles par favorītu spriest bija visnotaļ grūti un tas pierādījās arī dzīvē. Spēles gaitā vadība manījās sešas reizes un tikpat bieži tablo rādīja neizšķirtu rezultātu. Bekens/Tīnūži pieļāva 20 kļūdas, kas bija teju divtik vairāk nekā pretiniekiem. Vilkiem veiksmīgi izdevās pārvērst pretinieku kļūdas gūtajos punktos, kas saglabāja intrigu līdz pat spēles izskaņai. Četras minūtes pirms spēles beigām, Vilkiem vien punkta deficīts. Aizraujošā galotnē veiksmīgāk un aukstasinīgāk nospēlēja Bekens/Tīnūži un nosargāja pārsvaru.

Uzvarētāju rindās double-double Kristapam Šnevelim - 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Andis Prūsis zem groziem izcīnīja 17 bumbas, kā arī guva 8 punktus.

Vilku sastāvā Jēkabam Belevičam 17 punktu, bet double-double Linarda Biržas kontā 13p + 11 ab.

 

Los OG3R 95:67 ULRE

 

Pie kārtējās pārliecinošās uzvaras sezonā tika Los OG3R, kuri pārliecinoši apspēlēja komandu ULRE. Līdz pirmās ceturtdaļas vidum spēle aizritēja visnotaļ līdzīgi, taču pēc spēlētam sešām minūtēm Los OG3R uzņēma apgriezienus un ceturtdaļu noslēdza ar +11. Otrā ceturtdaļa pilnībā izšķīra spēles iznākumu. Pēc trim tehniskajām piezīmēm komandas soliņam, ULRE palika bez sava spēles vadītāja/trenera, pilnībā izgāza ceturtdaļu un puslaikā devā pie -29. Spēles otrajā daļā spēle izlīdzinājās, taču rezultātu tas vairs nekā nespēja ietekmēt.

Los OG3R rindās Tomama Celmiņam 31 punkts un 7 atlēkušās bumbas. Vairāk par 10 punktiem vēl trijiem Los OG3R spēlētajiem - Rihards Strauts 17p + 6ab, Sandis Bēts 16p + 7ab + 7rp, bet Jānim Lasmanim double-double 12p + 14ab.

ULRE rindās Madaram Kokinam 24p un 7 pārtvertas bumbas, bet Dāvim Siliņam double-doble ar 16p + 11ab, kā arī 5 pārtvertas bumbas.

 

Ikšķile-3 57:62 Jumprava

 

Dienas noslēdzošajā un emocijām bagātajā spēlē savu pirmo panākumu šosezon izdevās izcīnīt Jumpravas komandai. Šajā reize Ikšķile 3 uz spēli ieradās nepilnā sastāvā un visvairāk jūtams bija komandas līdera Dāvja Rābanta prombūtne. Vēl vairāk ikšķiliešu izredzes cīnīties par uzvaru pabojāja Daniela Magida gūtā trauma (visticamāk krustenisko saišu plīsums) spēles otrajā ceturtdaļā. Pēc komandas biedra traumas, Ikšķiles komandā iestājās manāms šoks un tas atspoguļojās arī uz tablo, kur Jumprava ātri ieguva +16. Spēles otrajā puslaikā Ikšķile 3 pamazam, bet mērķtiecīgi deldēja rezultāta starpību un spēles izskaņā komandas šķīra vien 3 punkti. Diemžēl ilgā un grūta pakaļdzīšanās bija prasījusi pārāk daudz spēka un finiša spurtā tomēr veiksmīgāki Jumpravas basketbolisti, kuri beidzot var svinēt savu pirmo uzvaru sezonā.

Jumpravas rindās rezultatīvākais šovakar Mārtiņš Jansons, kuram 23 gūtie punkti, ar 16 punktiem, 9 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvam piespēlēm palīdzēja Andris Krūklis.

Ikšķile 3 šovakar centās vilkt Klāvs Romanovskis, kuram 13 gūtie punkti (ļoti neveiksmīgs uzbrukums no spēles 1/11 2p, 1/8 3p), + 6ab +3pb + 2rp un 8 izprovocēti pārkāpumi. Kristaps Ķikurs pievienoja vēl 12 punktus.

Nākamās Ogres basketbola čempionāta spēles tiks aizvadītas 13. janvārī, Ogres 1. vidusskolā. Spēļu laiki vēl tiks precizēti.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!