Logo

Ogres čempionāta sezonas pirmie triple-double Biržam un Hlebowickim.

Ogres čempionāta sezonas pirmie triple-double Biržam un Hlebowickim.

Sestdien, 1. decembrī, ar četrām spēlēm turpinājās Ogres basketbola čempionāta sezona. Pie svarīgām uzvarām izdevās tikt Ogres Milžiem un BK Jumpravai. Pārliecinošas uzvaras Ikšķilei un A grupai.

 

Dienas pirmajā spēlē, pie sava sezonas pirmā panākuma, visai pārliecinoši tika “A grupa”, kuri pārspēja bez sava līdera Edgara Sīpoliņa spēlējošo “LNSKAF/Lielvārde”. Spēles sākums abām komandām padevās vienlīdz veiksmīgs un pēc nospēlētam 10 minūtēm viena groza pārsvars “LNSKAF/Lielvārde” vīriem. Otrajā ceturtdaļā A grupa” uzņēma apgriezienus un ceturtdaļu uzvarot ar +8, pārtraukumā devās ar sešu punktu handikapu pār pretinieku – 38:32. Otrajā puslaikā “A grupas” jaunieši vēl vairāk kurināja tempu un trešajā ceturksnī bija pārāki ar 14, bet ceturtajā ar 17 punktiem. Izskaņā graujoša uzvara ar 95:58.

Uzvarētāju rindās, sezonas pirmo triple-double sev izkārtoja Linards Birža, kura kontā 22 punkti, 14 piespēles un 10 izcīnītas bumbas. Gerlofs Jundzis, ar 26 gūtajiem punktiem, bija “A grupas” rezultatīvākais spēlētājs.

“LNSKAF/Lielvārde” rindās 19 punkti un 9 izcīnītas bumbas Emīla Mārtiņa Aleksejuka kontā, bet Emīlam Ralfam Čelnovam 14 punkti.

 

Par sezonas pirmo nelielo pārsteigumu parūpējās “Ogres milži” pārspējot “Lielvārde/Bacca”.

“Ogres milžu” rindās savu pirmo spēli šajā sezonā aizvadīja viens no (ja ne pats-pats) Ogre basketbola čempionāta pieredzes un panākumiem bagātākajiem spēlētājiem – Mihals Hlebovickis. Tieši Hlebovickis bija galvenais faktors, kas “Ogres milžiem” ļāva būt vadībā spēles lielāko daļu un gala rezultātā to uzvarēt ar trīspadsmit punktu pārsvaru. Neskatoties uz “Ogres milžu” līdera iespaidīgo spēli, “Lielvārde/Bacca” saglabāja intrigu līdz pat spēles pēdējām minūtēm, turoties 2 – 4 precīzu metienu atstatumā. Spēles gala rezultāts 80:67.

Hlebovisckis sezonu iesāka ar uzvaru mačā un triple-double savā kontā – 27 punkti, 13 bumbas un 10 piespēles. Valērijs Kotekins pievienoja vēl 16 punktus.

“Lielvārde/Bacca” rindās Tomasam Sparānam 21 punkts, bet Laurim Krūmiņam 18 punkti.

 

“iSK Dīvas”, kārtējo reizi apliecināja, ka ir viena no neērtākajām pretiniecēm jebkurai no līderu komandām. Šajā reizē smagi nopūlēties nācās “Ikšķiles” vīriem, kuri vēl pirms spēles ceturtās ceturtdaļas atradās iedzinējos. Spēles izšķirošajā ceturtdaļā “Ikšķile” tomēr spēja salauzt pretiniekus un izcīnīt savu ceturto uzvaru četrās spēlēs 80:68.

Uzvarētajiem Rūdolfs Zēns izcēlās ar double-double, gūstot 26 punktus un izcīnot 15 bumbas, bet Kaspars Kurtiš pieplusoja vēl 21 punktu un 8 izcīnītās bumbas. 

“iSK Dīvas” savu punktu bagāžu vienmērīgi sadalīja uz teju visiem komandas spēlētajiem.  Sandis Klemperis bija rezultatīvākais vīrs sastāvā ar 13 punktiem Sandis Klemperis. Jurģis Kokins sakrāja double-double ar 11 punktiem un 12 izcīnītām bumbām, 11 punkti arī Arnim Vilčinskim.

 

Dienas noslēdzošajā spēlē, starp “BK Jumprava” un “ULRE”, uzvarētāja noteikšanai ar 40 minūtēm bija par maz. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 89:89. Pirmo puslaiku komandas aizvadīja vienlīdzīgi, un vien četru punktu pārsvars “BK Jumprava” komandai. Iespaidīgi spēli pēc pārtraukuma atsāka “ULRE”, uzvarot ceturtdaļu ar +14. Iespējams, “ULRE”, pēc lieliskas ceturtdaļas, pāragri noticēja sev labvēlīgam spēles iznākumam un pieļāva to, ka  “BK Jumprava” varētu būt nospiesti uz dēļiem un spēles liktenis ir izšķirts. Izrādījās, ka “BK Jumprava” ne tuvu nebija gatavi padoties un atlikušajās desmit minūtēs spēja izlīdzināt rezultātu, spēli ievirzot papildlaikā. Papildlaiku komandas aizvadīja ļoti līdzvērtīgi un spēles liktenis izšķīrās papildlaika pēdējos uzbrukumos, kuros precīzāki bija “BK Jumprava” spēlētāji - 101:97 

Uzreiz diviem “BK Jumprava” spēlētājiem sakrāti double-double: Ingvaram Lerham iespaidīgi 32 punkti un 11 izcīnītas bumbas. Toms Freimanis izcēlās ar 11 punktiem, 18 izcīnītam bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm. Mārtiņam Jansonam 20 gūti punkti.

“ULRE” rindās rezultatīva spēle Elvijam Frīdenbergam ar 22 gūtajiem punktiem. Ralfs Gulāns guva 20 punktus, bet Elvis Lapiņš vēl 18.

 

Pēc četrām spēļu kārtām turnīra tabulas augstāko ailīti ieņēmuši Ikšķile (4-0), iSK Dīvas (2-2) un Ogres milži (2-2). Bez zaudējumiem, taču ar tikai 2 nospēlētiem mačiem sezonu iesākuši arī Los OG3R, Monta un Ella auto (2-0 visiem).

 

Ogres čempionata nākamās spēles svētdien, 9.decembrī. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!