Logo

“Ventspils” ar uzvaru pagarinājumā sāk “LOC CUP 2016”

“Ventspils”  ar uzvaru pagarinājumā sāk “LOC CUP 2016”

Papildus interessi šai spēlei piedeva fakts, ka šis Krievijas klubs pēdējos gados ir viens no latviskākajiem ārpus Latvijas. Agrāk šo komandu vadīja tagadējais Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis un viņa palīgs bija Artūrs Štālbergs. Bagatskis šajā komandā vairs nav, toties ir palicis Štālbergs un tagad viņš ir galvenais treneris, bet viens no viņa palīgiem ir kādreiz BK Ventspils spēlējušais Edmunds Valeiko. Latviskus vaibstus šai komandai piedod arī Ingus Jakovičs, kuram Krievijas klubs ir pirmā pieredze ārpus Latvijas.

BK Ventspils šo maču aizvadīja vienpadsmit spēlētāju sastāvā. Pirmais mačs šajā sezonā bija Tomam Leimanim, bet ārpus pieteikuma palika Māris Ziediņš. Pats par sevi saprotams, ka savainojumu dēļ nespēlēja arī Kristaps Janičenoks un Māris Gulbis.

Pirmajā ceturtdaļā nevienai no komandām neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru, taču visu laiku pāris punktu vadībā atradās ventspilnieki. Tikai līdz ar ceturtdaļas beigām Ingus Jankovičs panāca neizšķirtu (21:21). Otrajā ceturtdaļā krievu klubam sāka krist tālmetieni un uz precīzo trejaču rēķina arī tike iegūts pieklājīgais pārsvars. Ejot lielajā pārtraukumā, NN spēlētāji bija realizējuši 9 no 15 tālmetieniem, bet BK Ventspils šajā rādītājā pretī varēja nolikt 1 no 7 un pēc puslaika diezgan loģisks 38:47.

Otrajā puslaikā pretiniekam vairs tik labi nevedās ar tālmetienu realizāciju un arī punktu deficīts lēni, bet sistemātiski tika deldēts, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Gražulis pēc ilgāka laika atguva ventspilniekiem vadību (79:78). Diemžēl, bet tieši šajā brīdī NN atkal iemet trejaci un esam zaudētājos (79:81). Tūlīt pat atbildes uzbrukumā Lomažs panāk izlīdzinājumu (81:81), bet jāspēlē vēl 40 sekundes. Nākamajās 20 sekundēs NN vēlreiz izvirzījās vadībā un ventspilnieki atkal atspēlējās - Šķēles realizētie soda metieni deva 83:83. Tā arī beidzās pamatlaiks...

Ja pamatlaikā ventspilnieki bija realizējuši tikai divus tālmetienus, tad papildlaika pirmajos divos uzbrukumos tika izdarīts tas pats (Kempbels un Lomažs) un tieši šie divi rezultatīvie uzbrukumi arī bija izškirošie šā vakara spēlē.

Pārbaudes spēle

BK Ventspils un NN (Krievija) 101:91 (21:21, 17:26, 18:19, 27:17, 18:8)
BK Ventspils: Kempbels 20, Gražulis 17, Lomažs 16, Zeļonis 14, Mbodžs 13, Šķēle 9, Zaķis 6, Dīns 5, Vinstons 1.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!