Logo

Valmiera/ORDO sāk mājas spēļu abonementu tirdzniecību 2015./2016.gada basketbola sezonai

Valmiera/ORDO sāk mājas spēļu abonementu tirdzniecību 2015./2016.gada basketbola sezonai

Šīs sezonas jaunums mājas spēļu norises vietā – Vidzemes Olimpiskajā centrā - būs numurētas sēdvietas, tādējādi, iegādājoties abonementu, tā īpašnieks saņems iespēju izvēlēties konkrētu sēdvietu un rezervēt to visas sezonas garumā. Jau šobrīd abonementus ir iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, Biļešu Servisa mājaslapā, kā arī mūsu mājaslapā, sadaļā „VEIKALS”. 

„Valmiera/ORDO” 2015./2016.gada regulārajā turnīrā savā laukumā Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) aizvadīs 18 spēles, bet Baltijas Basketbola līgā (BBL) - 6 spēles. Abonementa īpašnieku ietaupījums, apmeklējot visas regulārā turnīra mājas spēles, ir vairāk kā 35% un abonements ir derīgs līdz pat sezonas beigām, neatkarīgi no tā, cik spēļu garumā izvēršas izslēgšanas spēles gan Aldaris LBL, gan BBL, tādējādi ietaupījums var būt vēl lielāks. Abonementa cena - 45 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 25 eiro.

Abonementus varēs apmainīt pret plastikāta ieejas kartēm no 28.septembra Valmierā, Beātes ielā 5, darba dienās no plkst.9:00 – 18:00, iepriekš zvanot pa tālruni +371 28247515. Iegādājoties abonementu, to īpašnieki dāvanā saņems fanu t-kreklu.

Jaunajā sezonā ieejas biļešu cena uz komandas „Valmiera/ORDO” mājas spēlēm būs 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 1.50 eiro. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) – ieeja bez maksas, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta. Tāpat kā līdz šim, biļetes būs iespējams iegādāties arī spēļu dienā, Vidzemes Olimpiskā centra kasē, stundu pirms spēles sākuma.                                                         

Vairāk informācijas par basketbola komandas „Valmiera/ORDO’’ 2015./2016.gada sezonas mājas spēļu abonementiem un biļetēm iespējams atrast mūsu mājas lapā, sadaļā „VEIKALS”, bet papildus informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu: info@bkvalmiera.lv vai pa tālruni +371 28247515. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!