Logo

Aizvadīta pirmā kārta Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā

Aizvadīta pirmā kārta Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā

10. novembrī ar spēli starp divām Valmieras sporta skolas komandām tika atklāts 2016./2017. gada turnīrs, kas šogad divu līgu ietvaros pulcējis 17 komandas. Pirmajā spēlē „U-17/VBSS” ar 78:50 pārspēja „U-16/VBSS”. Citās spēlēs 1.līgas ietvaros pagājušās sezonas trešās vietas ieguvēji „Valmiera Glass” ar 89:73 pārspēja Vidzemes Augstskolas basketbola komandu. Uzvarētāju rindā lieliska spēle A.Kīnam  ar 30 gūtajiem punktiem un 19 atlēkušajām bumbām.  Turnīra jaunpienācējiem, komandai „Trimpus” nepietika ar J.Engera un J.Pāžes kopā gūtajiem 56 punktiem, lai pārspētu pagājušās sezonas vicečempioniem „Rūjiena”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 95:87.

Aizvadītās sezonas čempioni  - „MR Auto”, kuriem šogad būtiski mainījies spēlētāju sastāvs, laukumā tikās ar komandu „Klondaika”. Spēlē ar 85:64 uzvaru svinēja „Klondaika”, kuru sastāvā ar triple-double vienlaicīgi izcēlās divi spēlētāji – Toms Kohanovs un Roberts Rusmanis.  Pirmās kārtas noslēdzošā spēlē savā starpā tikās „Green Thunder” un „Beverīnas kuiļi”. Saspringtā spēles galotnē „Beverīnas kuiļi” spēja nosargāt spēles sākumā iegūto pārsvaru un noslēdza maču ar 83:77.

35+ līgā tika aizvadītas trīs spēles. Turnīru pārliecinoši iesāka Smiltenes komanda, kas pārspēja „Oši” komandu ar 67:34. Emocijām bagātā spēlē sestdienas dienā kā otrie laukumā izgāja  pagājušā gada līgas čempioni „Banāni” un komanda „ViA35+”. Nervozā spēlē pie uzvaras tika „ViA35+”, kam izdevās uzvarēt ar 61:52. Svētdienas vakarā pirmās turnīra spēles aizvadīja arī „Veikals Pus12” un „Old Crabs-Limbaži”, kurā gūstot izšķirošo pārsvaru spēles pēdējā ceturtdaļā pārāki bija viesi no Limbažiem - rezultāts 75:51.

Turnīra organizators Sandis Bukšs:“Prieks, ka turnīrs iet uz priekšu un šogad komandu skaits pieaudzis līdz 17 komandām. Turnīrā parādījušās arī jaunas komandas. Pozitīvi, ka 35+ līgā ir septiņas komandas un ir jaunpienācēji no Smiltenes un Limbažiem. Šīs būs garš turnīrs ar daudzām interesantām spēlēm un šobrīd paredzēt turnīra iznākuma scenārijus ir neiespējami. Novēlu komandām un spēlētājiem izturību un pozitīvas emocijas visa turnīra garumā.”

Nākamās turnīra spēles paredzētas 19. novembrī Valmieras 5. vidusskolas zālē, kad norisināsies 2. spēļu kārta ar septiņām spēlēm visas dienas garumā. Turnīru organizē „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību un atbalstītājiem t/c Valleta, Tālavas Sidrs, Ballzy basketbola veikalu un bāru Tinte.

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!