Logo

Aizvadītas pirmās spēles Valmieras čempionātā

Aizvadītas pirmās spēles Valmieras čempionātā

4. novembrī, aizvadot pirmās kārtas spēles, Valmieras 5.vidusskolā tika dots starts Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā jaunajai 2018./2019. gada sezonai. Turnīrs turpina iepriekšējo formātu, tam notiekot divās līgās – 1.līga un 35+līga - , un šogad piesaistot 16 komandas.

Šajā sezonā komandu kopskaits saglabājes nemainīgs, bet notikusi vienas komands rotācija. 35+ līgā ir jaunpienācēju komanda no Madonas pilsētas – BK Santeko/Madona, savukārt 1.līgā šogad dalību turnīrā nepieteica Rūjiena U-17 komanda. Turnīra laikā no novembra līdz pat aprīlim Valmieras 5.vidusskolā plānots aizvadīt aptuveni 100 basketbola spēles.

1.līgas turnīra pirmo kārtu atklāja spēle starp regulāriem turnīra dalībniekiem “Rūjiena” un vietējo sporta skolas komandu “U-16/VBSS”, kur ar rezultātu 101:76 pārāki bija viesi no Rūjienas. Uzvarētāju labā atzīstama spēle Agnim Braunam un Jurim Alpeusam ar attiecīgi 23 un 27 punktiem, bet zaudētāju rindās ar 29 punktiem izcēlās Ēriks Zalāns. Otrajā spēlē “U-18/VBSS” komandai, neskatoties uz mazrezultatīvu spēles sākumu, izdevās atgūties un ar rezultātu 89:76 pārspēt “Vidzemes Augstskola” komandu. Uzvarētāju labā Tomass Rozenbergs, Ernests Brokāns un Ģirts Iļjins kopā guva 61 punktu, bet zaudētājiem rezultatīvs bija Daniels Burda ar 36 punktiem.

Atlikušajās divās 1.līgas spēlēs pie uzvarām tika komandas “Kocēni” un “Trimpus”. Pagājušā gada bronzas ieguvēji no Kocēniem ar 71:57 pārspēja pagājušā gada finālisti “Valmiera Glass”. Uzvarētājiem ar 20 puntiem rezultatīvākais bija Artis Ozols, bet zaudētāju rindās arī ar 20 punktiem atzīmējās Dinārs Sārs. Pagājušās sezonas 1.līgas čempioni “Trimpus” turnīra ievadā mazrezultatīvā spēlē ar 61:38 pārspēja komandu “LKK BA”. Jānis Pāže uzvarētājiem atzīmējās ar 12 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, bet LKK BA komandā efektīvākais bija Kaspars Ielītis.

35+līgā tika aizvadītas trīs spēles. Pirmajā spēlē komanda “Banāni” ar 70:61 pārspēja turnīra debitanti “BK Santeko/Madona”. Uzvarētājiem pa 12 punktiem Zintim Suharevam un Rihardam Gabrānam , bet debitantu rindās Jānim Mikālam 16 punkti. Otrajā spēlē valdīja spraiga spēle līdz pat pēdējām sekundēm, kurās ar rezultātu 51:50 uzvaru svinēja “ViA 35+”, bet pagājušā gada sudraba ieguvējiem “Veikals Pus12” nācās samierināties ar neveiksmi pirmajā spēlē. Uzvarētāju labā rezultatīvākais – Jānis Mūrnieks ar 17 punktiem, bet “Veikals Pus12” sastāvā ar 16 punktiem precīzākais bija Rolands Lucavs. Trešajā dienas spēlē 35+ līgā laukumā tikās pagājušās sezonas bronzas spēles pretinieki, kurs arī šoreiz veiksmīgāki bija komanda “Oši”, kas ar 73:65 pieveica “Smiltene” komandu. Ošiem 16 punkti Ingars Veide kontā, bet viesiem no Smiltenes ar 20 punktiem izcēlās Normunds Liepa.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi turnīra sadaļā mājaslapā basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!