Logo

Sākusies pieteikšanās Valmieras pilsētas čempionātam

Sākusies pieteikšanās Valmieras pilsētas čempionātam

Tuvojoties jaunajai basketbola sezonai, sākusies komandu un dalībnieku pieteikšanās tradicionālajam amatieru turnīram – “Valmieras Pilsētas Čempionāts Basketbolā 2018./2019.”.

Turpinot ieviestās tradīcijas, arī šajā sezonā turnīrs tiks aizvadīts divu līgu ietvaros – “1. līga” un “35+ līga”. Turnīra sākums plānots oktobra beigās, kur pēc zāles rekonstrukcijas tas atgriezīsies Valmieras 5. vidusskolas telpās. Turnīrs aicina pieteikties dalībniekus, kuriem ir vēlme brīvo laiku pavadīt sportojot un piekopjot veselīgu dzīvesveidu, sacenšoties amatieru līmenī. Komandas aicinātas pieteikties līdz 8. oktobrim.

Turnīra norise plānota no 2018. gada oktobra līdz nākamā gada aprīļa mēnesim , kad tiks noskaidroti šī gada turnīra čempioni. “1.līgā” drīkst startēt amatieri, kas nestartē LBL1 vai citās augstākās basketbola līgās, savukārt “35+ līgā” aicināts piedalīties jebkurš, kurš sasniedzis noteikto vecuma robežu, kā arī vairākus gadus nav profesionāli nodarbojies ar basketbolu. Dalībnieki pieteikties turnīram var līdz šī gada 8. oktobrim, pēc kura tiks veidota komandu pārstāvju tikšanās, lai atrunātu turnīra nianses.

Aizvadītajā gadā Valmieras pilsētas čempionātā kopā startēja 16 komandas, kas pēdējos gados ir kļuvis par stabilu turnīra dalībnieku skaitu turnīrā. 1.līgā pirmo vietu izcīnīja komanda “Trimpus” kas finālā uzveica “Valmiera Glass” komandu. Cīņā par trešo vietu bronzas godalgas izcīnīja “Kocēni” komanda. 35+ līgā par pirmoreiz par čempioniem kļuva viesi no Limbažiem, kas finālā pieveica  “Veikals Pus12”, bet trešo vietu izcīnīja komanda “Oši”. Kopā aizvadītajā gadā turnīrā tika aizvadītas vairāk kā 100 spēles.

Turnīram aicinātas pieteikties visi interesenti no Valmieras un tuvākās apkaimes, kā arī Vidzemes reģiona pilsētām. Citu novadu komandas Valmieras Pilsētas čempionātā jau ir ierasta prakse un komandas arī atkārtoti ņem dalību nākamajos turnīros. Sīkāka informācija par niansēm un pieteikšanos turnīram var iegūt turnīra nolikumā vai arī griežoties pie turnīra organizatora Sanda Bukša rakstot uz e-pastu: sandis.bukss@gmail.com

Valmieras Pilsētas čempionātu basketbolā organizē Biedrība „Basketbola klubs „Vidzeme””  sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību un citiem atbalstītājiem. Plašāku informāciju par turnīra norisi, spēlētājiem un citām aktuālitātēm būs iespējas atrast mājaslapā basket.lv, sadaļā “Turnīri”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!