Logo

VPČ: 1.Līgas čempioni – komanda „Trimpus”

VPČ: 1.Līgas čempioni – komanda „Trimpus”

17. martā, Valmieras 5.vidusskolā tika noskaidroti Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2017./2018. sezonas čempioni 1.Līgā un šogad ļoti aizraujošā finālā pirmo reizi par tādiem kļuva komanda – Trimpus. Finālā jaunie čempioni pieveica aizvadītā gada turnīra čempionus Valmiera Glass ar 96:93. Ne mazāk aizraujošā cīņā bronzu izcīnīja Kocēnu novada komanda, kas ar 126:116 pārspēja pagājušā gada vicečempionus no Rūjienas.

Regulārajā sezonā komanda Trimpus ierindojās otrajā vietā, bet pirmie bija fināla pretinieki – Valmiera Glass. Arī regulārās sezonas spēle parādīja, ka šīs abas komandas ir cienīgas tikties finālā, kas nelika vilties daudzos klātesošos Valmieras 5.vidusskolā. Papildus finālturnīra ierastajām spēlēm  par trešo un pirmo vietu tika atdzīvināta tradīcija un norisinājās trīspunktu metienu konkurss, kurā uz starta kvalifikācijā izgāja 16 dalībnieki, bet finālā precīzākais bija rūjienietis Mārcis Brīnums, kas realizēja 13 trīspunktu metienus.

Čempionu – Trimpus komandā sezonas laikā spēlēja: Mārtiņš Ratnieks, Jānis Engers, Agnis Brauns, Renārs Apsītis. Jānis Kopeika, Jānis Pāže, Māris Riekstiņš, Dāvis Ābols, Kristiāns Indrāns, Toms Gudins, Toms Magone un Nauris Ernstsons.

Turnīra noslēguma apbalvošanas ceremonijā tika pasniegti arī apbalvojumi individuāli veiksmīgākajiem spēlētājiem. Par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts komandas Trimpus spēlētājs Jānis Engers. Tika arī noteikti katras komandas labākie spēlētāji: Rūjiena U-17 – Alberts Leska, U-18/VBSS – Ralfs Vilnis, U-16/VBSS – Vadims Vačila, Kailais ierocis – Elvis Brokāns, OC Limbaži-2 – Hermanis Cvetkovs, Klondaika – Ervīns Ivanovs, Rūjiena – Mārcis Brīnums, Kocēni – Edgars Bergmanis, Valmiera Glass – Oto Grīnbergs, Trimpus – Agnis Brauns.

Ar 1.Līgas finālu čempionāts šajā sezonā vēl nenoslēdzas, jo 24.martā savas izslēgšanas cīņas turpina 35+ Līgas komandas, kuras ar spēlēm no 11:30 sāks savas ceturtdaļfināla cīņas, bet fināls plānots aprīļa mēneša sākumā. Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola basketbola komanda sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu, Vidzemes Olimpisko centru. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai, Vaidavas Keramikai un citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!