Logo

VPČ 2018./2019. - Aizvadītas 5.kārtas spēles

VPČ 2018./2019. - Aizvadītas 5.kārtas spēles

1.līgā savstarpējās spēles aizvadīja komandas Trimpus ar Valmiera Glass, Rūjiena un OC Limbaži 2, kā arī LKK BA un Kocēni. Pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru guva pagājušā gada čempioni no komandas Trimpus, kas Valmiera Glass sportistus pārspēja ar rezultātu 108:59. Uzvarētāju rindās spilgtāko sniegumu laukumā rādīja Jānis Pāže, gūstot 35 punktus un 19 atlekušās bumbas, kā arī 4 rezultatīvas piespēles. No Valmiera Glass komandas izdevies mačs arī Audrim Mihailovam, kuram gūti 25 punkti. Otrajā 1.līgas mačā tikās divas iebraucēj komandas – Rūjiena ar OC Limbaži 2. Spēcīgāki šajā mačā bija rūjienieši, kas spēli noslēdza ar rezultātu 102:78. No rūjieniešiem laukumā izcēlās Agnis Brauns ar gūtiem 18 punktiem, 10 atlekušajām bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm.  Aleksis Freibergs no OC Limbaži 2 šīs nedēļas spēlē guvis 33 punktus un 11 atlekušās bumbas. Noslēdzošajā 5.kārtas spēlē tikās Kocēni ar LKK BA. Mača noslēgumā pārākums bija LKK BA labā, kur spēles rezultāts 93:76 par labu LKK BA. Rezultatīvākais spēlētājs no Kocēniem šajā spēlē – Roberts Zeile (20 gūti punkti), viņa sniegumā arī 7 atlekušās bumbas, taču LKK Basketbola akadēmijas rindās rezultatīvākais mačā – Edgars Šimanskis (28 punkti, 17 atlekušās bumbas).

Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 35+ līgas ietvaros sestdien tika aizvadītas trīs spēles, kur pirmie laukumā tikās VIA 35+ ar Banāniem. Spēli ar uzvaru noslēdza VIA 35+, gūstot 69:48 rezultātu mačā. Rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā no VIA 35+ komandas bija Jānis Markevics (16 punkti), bet no Banāniem ar sniegumu izcēlās Rihards Gabrāns, gūstot 22 punktus un 11 atlekušās bumbas. Otrajā spēlē tikās smiltenieši ar Veikals Pus12 komandu. Veiksmīgāka spēle sestdien padevās Veikals Pus12 komandai – spēles rezultāts par labu viņiem 64:52. Veikals Pus 12 komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs šo sestdien – Rolands Lucavs ar 17 gūtiem punktiem, arī 8 atlekušajām bumbām, bet no Smiltenes komandas līdzvērtīgs sniegums arī Ivaram Jokstam, kuram 18 punkti un 6 atlekušās bumbas. Noslēdzošajā 35+ līgas spēlē tikās Oši ar Old Crabs/Limbaži vienību. Laukumā šajā sestdienā tā izvērtās par vissaspringtāko spēli un uzvaru izdevās izcīnīt Ošiem, kas spēli noslēdza vien ar četru punktu pārsvaru pār limbažniekiem – 85:81. Uzvarētāju rindās izcēlās ar spilgtu sniegumu spēlētājs Ingars Veide, gūstot 34 punktus, 5 atlekušās bumbas un 4 rezultatīvās piespēles. No Old Crabs/Limbaži komandas trīs spēlētājiem vienāds gūto punkt skaits – 21 – Gatim Preimanim, Gatim Liniņam un Arturam Fridrihsonam.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.basket.lv, sadaļā Turnīri.

Foto: Emīls Vanags 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!