Logo

7.kārtā norisinājušās piecas spēles

7.kārtā norisinājušās piecas spēles

Valmieras Pilsētas čempionāta 1.līgā septītās kārtas ietvaros norisinājās spēles starp komandām Rūjiena un Vidzemes Augstskola, kā arī OC Limbaži 2 un U16/VBSS. Abās spēlēs uzvaras guva turnīra iebraucēji no kaimiņu pilsētām. Rūjienieši uzveica Vidzemes Augstskolas komandu ar pārliecinošu uzvaru, kur rezultāts spēles noslēgumā 104:73, taču otrā 1.līgas spēlē limbažnieki uzvaru guva tikai ar viena punkta pārsvaru pār U16/VBSS vienību – spēles rezultāts 78:77.

Šajā nedēļas nogalē veiksmīgāko sniegumu komandās rādīja Hermanis Cvetkovs no OC Limbaži 2, kam gūti 15 punkti un 8 atlekušās bumbas, no U16/VBSS rezultatīvākais spēlētājs Ēriks Zalāns ar 17 gūtiem punktiem. Rezultatīvākais spēlētājs Vidzemes Augstskolas rindās Daniels Burda ar 33 gūtiem punktiem un 14 atlekušām bumbām, bet no Rūjienas – Mārtiņš Zviedris ar 27 punktiem.

Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 35+ līgas ietvaros svētdien tika aizvadītas trīs spēles. Kārtējās uzvaras guva Veikals Pus12, VIA 35+ un Smiltenes komandas. Pirmajā spēlē tikās Oši ar Veikals Pus12 vienību – spēles rezultāts 74:60 par labu Veikals Pus 12. VIA 35+ un Old Crabs/Limbaži komandu savstarpējā spēlē veiksmīgāki bija VIA 35+, kas spēli noslēdza ar 66:60. Pēdējā 35+ līgas spēlē tikās smiltenieši un BK Santeko/Madona, kur uzvaru guva Smiltene – spēles rezultāts 76:66.

35+ līgā septītās kārtas spēlēs labāko sniegumu laukumā rādīja spēlētāji – Intars Siliņš no VIA 35+ ar 18 gūtiem punktiem, no Old Crabs/Limbaži labākais sniegums Arturam Fridrihsonam ar gūtiem 23 punktiem un 16 atlekušajām bumbām. No smilteniešiem rezultatīvākais Andris Jaunzems ar 22 punktiem, bet BK Santeko/Madona komandā ar 19 gūtiem punktiem un 15 atlekušajām bumbām izcēlās Jānis Mikāls. Ingaram Veidem no Ošiem 19 gūti punkti un 10 atlekušās bumbas, bet Veikals Pus12 rindās labākais sniegums Mārtiņam Ošeniekam, kuram 24 punkti.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.basket.lv, sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!