Logo

Svētku nedēļā Valmieras Pilsētas čempionātā aizvadītas piecas spēles

Svētku nedēļā Valmieras Pilsētas čempionātā aizvadītas piecas spēles

Aizvadītā gada noslēgumā, 30. decembrī tika aizvadītas šī kalendārā gada pēdējās piecas Valmieras Pilsētas čempionāta spēles. Valmieras sākumskolā aizvadot četras spēles 1.līgas ietvaros un vienu spēli 35+ līgā pie uzvarām tika komandas – Klondaika, Valmiera Glass, Trimpus, Kocēni un Old Crabs/Limbaži.

Pirmās līgas komandu spēles izvērtās ļoti rezultatīvas un daļa no tām spraigas. Visu četru uzvarētāju komandas guva vairāk par simts punktiem ar ļoti augstu metienu precizitāti. Pirmajā spēlē Kocēnu komanda svinēja savu otro uzvaru trīs spēlēs uzvarot turnīra pastarīšus Rūjiena U-17 komandu ar 134:52. Citā spēlē Klondaika izcīnīja savu trešo uzvaru pieveicot OC Limbaži-2 komandu ar 101:83. Viesiem no Limbažiem šis bija otrais zaudējums pēc kārtas. Dienas saspringtākajā spēlē starp pagājušā gada finālistiem pēc neveiksmīgi iesāktās spēles ar 0:15 pie uzvaras tomēr tika pagājušā gada turnīra uzvarētāji Valmiera Glass, kas ar 120:105 pieveica Rūjiena. 1.līgas dienas pēdējā spēlē starp Trimpus un VBSS/U-18 uzvaru ar 103:82 izcīnīja Trimpus basketbolisti. Šobrīd pēc aizvadīta četrām spēļu kārtām bez zaudējumiem turpina spēlēt komandas – Valmiera Glass, Klondaika un Trimpus, bet tuvākie sekotājiem Kocēni un OC Limbaži-2 pagaidām 2 uzvaras un attiecīga ceturtā un piektā vieta turnīra tabulā.

35+ līgā šajā nogalē tika aizvadīta viena spēles starp ViA35+ un Old Crabs/Limbaži. Smaigā un emocijām pārpildītā spēlē precīzāki izrādījās viesi no Limbažiem, kas ar 64:53 pārspēja ViA 35+ spēlētājus. 35+ līgā pēc aizvadītām četrām spēļu nedēļām līderos ar trīs uzvarām un nevienu zaudējumu ir komanda Oši, kam seko komandas Old Crabs/Limbaži un Veikals Pus12, kam divas uzvaras un viens zaudējums. Uz doto brīdi ceturtajā vietā ViA35+ komanda, piektajā – Smiltene, bet sestajā Banāni.

Turnīrs aktīvi turpināsies janvārī, kad tiks aizvadītas nākamās turnīra spēles uzreiz pēc brīvdienām, kad basketbola entuziasti turpinās cīņas 6.janvārī Valmieras Sākumskolas zālē, bet no februāra turnīrs plāno atgriezties savā ierastajā sporta zālē – Valmieras 5.vidusskolā. Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu un Valmieras 5. vidusskolu. Sīkāka informācija par spēlēm turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!