Logo

Valmieras čempionātā sākušies 1.līgas pusfināli

Valmieras čempionātā sākušies 1.līgas pusfināli

Pilsētas čempionāta pirmajā līgā pusfinālā komandas cīnās līdz divām uzvarām, kur pāros tiekas komandas „Valmiera Glass” un „Klondaika”, kā arī „Rūjiena” ar „Beverīnas Kuiļiem”. Pirmās uzvaras pusfinālos guva „Valmiera Glass”, kas spraigā spēlē mača galotnē spēja nosargāt uzvaru un rezultātu noslēdza ar trīs punktu pārsvaru. Spēles rezultāts 88:85. Otrajā pusfināla cīņā starp „Beverīnas Kuiļiem” un „Rūjiena” bija vērojama ātra un precīza spēle rūjieniešu izpildījumā, kas sekmējās ar uzvaru pār „Beverīnas Kuiļiem”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 92:82.

35+līgā svētdien laukumā tikās „Valleta” un „Banāni” komandas, kas turpina izspēli par 5.-7.vietu. Laukumā bija vērojama mainīga cīņa, taču mača noslēgumā uzvaru sev nodrošināja „Valleta”, kas spēli pār „Banāniem” noslēdza ar četrpadsmit punktu pārsvaru – 77:63.

Individuāli veiksmīgākie spēlētāji1.līgā: Toms Kohanovs (Klondaika) 24pt, 12ab, 9rp; Rinalds Mihailovs (Valmiera Glass) 32pt, 11ab,7rp; Juris Alpeuss (Rūjiena) 19pt, 7ab,5rp; Rainers Kalniņš (Beverīnas Kuiļi) 25pt,10ab.

35+līgā: Ģirts Lācis (Valleta) 23pt, 13ab; Jānim Bienim (Valleta) 18 gūti punkti; Andris Juzefovičs (Banāni) 14pt, 8ab; Sandis Saulītis 9pt; 11ab.

Turnīru organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsēta pašvaldību un atbalstītājiem ValletaTālavas sidrsBallzy veikals un Bārs "Tinte".

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!