Logo

Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā: 1.Līgā sākušās izslēgšanas spēles

Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā: 1.Līgā sākušās izslēgšanas spēles

Februāra mēnesī aktīvi turpinājās Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā, kas pēc vairākām aizraujošām cīņām iesoļojis izslēgšanas spēļu režīmā. Aizvadītajās nedēļas nogalēs februāra mēnesī noskaidroti izslēgšanas spēļu dalībnieki 1.Līgas ietvaros, kā arī aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles, bet 35+ Līgas komandas vēl aizvada pēdējās regulārā turnīra spēles, pirms sāks galvenās cīņas par 2017./2018. gada čempiona titulu.

1.Līgā pēc vairākām skaistām spēlēm tika noskaidrots regulārā turnīra vietu sadalījums un kā vienīgie bez zaudējumiem palika Valmiera Glass komanda, kas sīvā savstarpējā cīņā ar 96:85 pieveica Trimpus komandu, kas regulāro turnīru noslēdza otrajā vietā. Trešie turnīra tabulā ierindojās Kocēni, bet ceturtie un piektie attiecīgi Klondaika un Rūjiena. Sestie ierindojās OC Limbaži-2, bet pēdājās divas vietas izslēgšanas turnīrā ieguva attiecīgi Kailais ierocis un U-16/VBSS. Aiz izslēgšanas spēļu strīpas palika komandas U-18/VBSS un Rūjiena U-17.

Aizvadītajā nedēļas nogalē arī norisinājās pirmās trīs no četrām ceturtdaļfināla spēlēm 1.Līgas ietvaros, kurās sev vietu pusfinālā izcīnīja komandas Trimpus, Rūjiena un Kocēni, bet pēdējā spēle starp Valmiera Glass un U-16/VBSS norisināsies ceturtdienā, 1.martā Vidzemes Olimpiskajā centrā. Pusfinālā pagaidām zināms viens pāris (Trimpus-Kocēni), kas savu pirmo pusfināla spēli aizvadīs jau šo sestdien 15:30. Pusfinālā komandas 1.Līgas ietvaros cīnās līdz divām uzvarām, bet spēles par pirmo un trešo vietu aizvadīs 17. martā, kad tiks noskaidroti 2017./2018. gada Valmieras Pilsētas čempioni basketbolā.

Strauji izskaņai tuvojas arī 35+Līgas regulārā turnīra spēles, kur aizvadītas vairākas noteicošas spēles, kas vēl vairāk sarežģījušas situāciju turnīra tabulā. Šobrīd, pirms pēdējās kārtas spēlēm, turnīra tabulas galvgalī ir četras komandas, kas teorētiski var pretendēt uz pirmajām divām vietām turnīra tabulā, lai būtu garantēta vieta automātiski pusfinālā. Pagaidām nosacīti ērtākajā pozīcijā atrodas ir komanda Oši, kam ar septiņām uzvarām un diviem zaudējumiem atlikusi viena spēle pret Old Crabs/Limbaži, kas lielā mērā arī noteiks situāciju turnīra tabulā. Šo spēli būs iespējams vērot jau šo ceturtdien 20:00 Valmieras sākumskolas zālē. Limbažu komandai  situācija ir līdzīga, bet ir par vienu uzvaru mazāk un atlikusi viena spēle rezervē. Turpretīm Smiltenei, kurai ir sešas uzvaras un trīs zaudējumi jāspēkojas cīņā ar ceturtajā vietā esošo Veikals Pus12, kam veiksmes gadījumā arī ir iespējas ierindoties labāko divniekā. Tabulā skaidrība šobrīd tikai ir par piektās un sestās vietas ieguvējiem attiecīgi ViA35+ un Banāni, kas pēc pēdējās kārtas noskaidros savus pretiniekus ceturtdaļfinālā.

Nākamās spēles paredzētas 1.martā Valmieras Sākumskolas zālē un Vidzemes Olimpiskajā centrā, bet no 3.marta turnīrs atgriezīsies savā ierastajā sporta zālē – Valmieras 5.vidusskolā. Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu, Vidzemes Olimpisko centru. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai un citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Pilsētas čempionāta organizatoru komanda

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!