Logo

Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā aizvadīta pirmā spēļu kārta

Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā aizvadīta pirmā spēļu kārta

Ar piecām spēlēm, sestdien 2. decembrī tika dots starts Valmieras Pilsētas čempionātam basketbolā 2017./2018., kas jau tradicionāli kopā pulcē Valmieras un Vidzemes basketbola entuziastus. Šogad turnīram pieteikušās 16 komandas, kas savus spēkus mēros divās līgās (1.līga un 35+ līga). Pirmajā spēļu kārtā pie uzvarām tika komandas: Veikals Pus12, Smiltene, Oši, Kailais ierocis un OC Limbaži-2.

Šogad turnīrs iesācies nedaudz vēlāk, kā citus gadus, kas saistīts ar ikgadējās turnīra mājvietas remontu Valmieras 5. vidusskolā. Valmieras čempionāts šajā sezonā savu sezonu iesācis viesmīlīgajās Valmieras sākumskolas telpās, kur aizvadītas pirmās divas spēles 1.līgas ietvaros un trīs spēles 35+ līgas ietvaros. Turnīrs tika atklāts ar VBSS/U-18 un komandas Kailais ierocis spēli, kur ātrā spēlē pie uzvaras ar rezultātu 88:75 tika komanda Kailais ierocis.  Individuāli veiksmīgs sniegums uzvarētāju rindās Raineram Kalniņam, kuram 33 punkti, 15 rezultatīvas piespēles un 14 atlēkušās bumbas, kā arī Pēterim Kraujam – 20 punkti un 18 atlēkušās bumbas. Zaudētāju rindās veiksmīgs sniegums Kristeram Pošeiko – 22 punkti, 9 rezultatīvas piespēles un 15 atlēkušās bumbas. Otrajā spēlē OC Limbaži-2 ar 78:59 pieveica Rūjiena U-17 komandu. Individuāli veiksmīgākie abās komandāsAlberts Leska (Rūjiena U-17) un Ronalds Demidovs (OC Limbaži-2).

35+ līgā pirmajā spēlē pie uzvaras tika komanda Oši, kas ar 77:58 pieveica komandu Banāni. Citā spēlē Smiltene ar 67:47 pieveica ViA35+, bet vakara noslēdzošajā spēlē satikās pagājušās sezonas otrās un trešās vietas ieguvēji, kur šoreiz pārāki ar 56:49 bija Veikals Pus12, kas pārspēja Old Crabs/Limbaži. Individuāli veiksmīgas spēles šajā līgā aizvadīja Ingars Veide (Oši) 30 punkti un 5 rezultatīvas piespēles, Rolands Lucavs (Veikals Pus12) 19 punkti, Normunds Prauliņš (Smiltene) 22 punkti un 15 atlēkušās bumbas. Tāpat pie veiksmīgiem double-double tika arī Normunds Liepa (Smiltene), Ivo Lakučs (ViA35+), Ingus Vagars (ViA35+), Artūrs Frīdrihsons (Old Crabs/Limbaži), Jānis Miķelsons  (Banāni) un Ģirts Lācis (Banāni).

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsēta pašvaldību, Valmieras Sākumskolu un Valmieras 5. vidusskolu. Nākamās turnīra spēles norisināsies 7. decembrī, kad savā starpā tiksies Valmiera Glass un VBSS/U-16, bet 9.decembrī ar 6 spēlēm spēles turpināsies Valmieras Sākumskolā. Sīkāka informācija par spēlēm turnīra sadaļā mājaslapā basket.lv sadaļā Turnīri.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Pilsētas čempionāta organizatoru komanda

Foto: Emīls Vanags

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!