Logo

Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā aizvadītas jau astoņas kārtas

Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā aizvadītas jau astoņas kārtas

Turpinoties spēlēm janvārī, Valmieras pilsētas čempionāts sasniedzis posmu, kurā aizvadītas vairāk kā puse spēles regulārajā turnīrā un sāk noskaidroties komandu patiesie spēku samēri pirms gaidāmajām izslēgšanas spēlēm. Pēdējo divu nedēļu laikā aizvadītas 13 spēles gan 1.Līgas, gan 35+ Līgas ietvaros, kas palīdzējušas izkristalizēties komandu spēku samēriem un ieņemtajām vietām turnīra tabulās. Spēles joprojām tiek aizvadītas Valmieras pilsētas sākumskolas zālē, kamēr norisinās zāles rekonstrukcija Valmieras 5.vidusskolā.

1.Līgas ietvaros pārliecinošs posms padevies komandai Kocēni, kas samērā viegli pārspēja divas sporta skolas komandas VBSS/U-16 un VBSS/U-18. Tāpat pa divām pārliecinošām uzvarām komandām Valmiera Glass un Rūjiena. Valmiera Glass uzvaras pār Klondaiku ar 126:81 un Rūjiena/U-17 ar 138:66 nostiprinājās līderpozīcijās, bet Rūjienai abas uzvaras palīdzēja izrāpties no turnīra tabulas lejasgala un ieņemt stabilākas pozīcijas izslēgšanas spēļu logā. Pie savas otrās uzvaras turnīrā tika komanda VBSS/U-16, bet Klondaika vienīgo uzvaru trijās spēlēs izcīnīja pret komandu Kailais ierocis, kam tas bija ceturtais zaudējums septiņās spēlēs. Pie piektās uzvaras piecās spēlēs tika arī komanda Trimpus, kas ar 56 punktu pārsvaru pārspēja iepriekšminēto Kailo ieroci.

35+ Līgā divu nedēļu garumā aizvadītas četras spēles, kur pa vienai uzvarai tikušas komandas Old Crabs/Limbaži, Smiltene, Oši un ViA35+. Aizraujošā cīņā 20. janvāra spēlē izskaņā ar 61:56 pie uzvaras tika VIA 35+, kas pieveica Veikals Pus12 komandu. Arī otrā cīņā ar Veikals Pus12 dalību spēlē izvērtās spraiga, tomēr arī šajā spēlē komanda cieta sakāvi, šoreiz komandai Oši ar 75:68. Pie pārliecinošām uzvarām tika komandas Smiltene un Old Crabs/Limbaži, kas abas pieveica komandu Banāni, kas līdz šim vēl tiecās pēc savas pirmās uzvaras šī gada turnīrā.

Turnīrs aktīvi turpināsies līdz tiks aizvadītas visas regularā turnīra spēles un sāksies izslēgšanas spēles par vietām un čempiona titulu. Nākamās spēles paredzētas 3.februārī Valmieras Sākumskolas zālē, bet no februāra otrās puses turnīrs plāno atgriezties savā ierastajā sporta zālē – Valmieras 5.vidusskolā. Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai un citiem atbalstītājiem. Sīkāka informācija par spēlēm turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!