Logo

Valmieras pilsētas čempionāts uzņem apgriezienus

Valmieras pilsētas čempionāts uzņem apgriezienus

Sestdien, 9. decembrī ar sešām spēlēm tika aizvadīta otrā Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā turnīra kārta. Tāpat viena spēle tika aizvadīta arī 7. decembrī, kurā sezonu iesāka arī pagājušā gada 1.līgas čempioni – Valmiera Glass. Šajā nedēļā pie uzvarām tika komandas: Klondaika, Trimpus, Valmiera Glass, OC Limbaži-2, Oši un ViA35+.

Šajā nedēļā, pirmo spēli aizvadot Vidzemes Olimpiskajā centrā turnīru iesāka Valmiera Glass, kas ar 108:82 pārspēja VBSS/U-16, bet jau divas dienas vēlāk spraigā cīņā ar 82:79 tika pārspēti arī komanda Kocēni, kas ļāvis pagājušā gada turnīra čempioniem veiksmīgi iesākt jauno sezonu. Vēl 1. līgas ietvaros pārliecinošu uzvaru ar 124:56 svinēja komanda Trimpus, kas pārspēja Rūjiena U-17 jauniešus. ļoti rezultatīva spēle norisinājās starp Klondaika un Rūjiena komandu, kurā kopā tika gūti 246 punkti, bet uzvaru svinēja Klondaika, kas aizvadīja pirmo spēli turnīrā. dienas noslēdzošajā spēlē OC Limbaži-2 saspringtā spēlē ar 70:63 uzvarēja komandu Kailais ierocis.

35+ līgā šajā nogalē tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā duelī līdzvērtīgā cīņā pie savas otrās uzvaras divās spēlēs tika komanda Oši, kas pārspēja pagājušās sezonas bronzas ieguvējus Veikals Pus12. Spēles rezultāts 67:62. Otrajā šīs līgas spēlē pie pirmās uzvaras tika komanda ViA35+, kas ar 59:50 pārspēja komandu Banāni, kam šis bija jau otrais zaudējums.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsēta pašvaldību, Valmieras Sākumskolu un Valmieras 5. vidusskolu. Nākamās turnīra spēles norisināsies 14. decembrī, kad savā starpā tiksies VBSS/U-18 un VBSS/U-16, bet 16.decembrī spēles turpināsies Valmieras Sākumskolā. Sīkāka informācija par spēlēm turnīra sadaļā mājaslapā basket.lv sadaļā Turnīri.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Pilsētas čempionāta organizatoru komanda

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!