Logo

VPČ 2018./2019. - 3.kārtā notikušas četras spēles

VPČ 2018./2019. - 3.kārtā notikušas četras spēles

1.līgā savstarpējo spēli aizvadīja OC Limbaži – 2 un LKK BA komandas, kur pārāki izrādījās LKK BA spēlētāji, spēli uzvarot ar rezultātu 76:63. Abu komandu sastāvos labākie šajā mačā izrādījās spēlētāji – Pēteris Krauja (LKK BA), kuram 27 punkti un ievērojams skaits atlekušo bumbu – 21, bet OC Limbaži 2 komandā veiksmīgākā spēlē Ralfs Jeseļjons ar 20 punktiem, 9 atlekušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm savā kontā.

Pirms svētku dienā trīs spēles tika aizvadītas 35+ līgā, kur laukumā pirmie pēc uzvaras gāja Old Crabs/Limbaži spēlētāji. Savstarpējā spēlē pret komandu Banāni tie guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 103:74. Zaudētāju komandā rezultatīvākais sniegums mačā Zintim Suharevam – gūti 24 punkti, bet no Old Crabs/Limbaži komandas labākais sniegums Arturam Fridrihsonam 20 punkti, 9 atlekušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Otrajā spēlē laukumā tikās VIA 35+ un Smiltenes komandas, kur pārāki izrādījās VIA 35+. Spēles rezultāts 74:52 par labu VIA 35+. No abām komandām labākais sniegums Edgaram Leitim (VIA 35+) – 14 punkti un 5 atlekušās bumbas, bet no Smiltenes – Normundam Liepam (17 punkti, 19 atlekušās bumbas).

Dienas noslēdzošajā spēlē laukumā tikās komandas Veikals Pus12 ar BK Santeko/Madona. Pirms svētku dienā uzvaru pār pretiniekiem svinēja Veikals Pus12, kas spēli noslēdza ar rezultātu 85:43. Zaudētāju komandas rindās veiksmīgākā spēle Rolandam Pauliņam (13 punkti un 4 atlekušās bumbas), bet no uzvarētājiem rezultatīvākais – Ģirts Karlsons ar 29 punktiem.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.basket.lv, sadaļā Turnīri.

 Foto: Emīls Vanags

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!