Logo

Sāksies Ventspils čempionāts basketbolā

Sāksies Ventspils čempionāts basketbolā

28.oktobrī plkst. 13:00 ar pirmo spēli starp Bardaks un Baltijas Ekspresis Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē sāksies Ventspils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā, kurā šogad piedalīsies 7 komandas un turnīra ietvaros tiks aizvadītas 52 spēles.

Čempionātā piedalīsies Baltijas Ekspresis, Anzāģe/Pope, Brīvostas pārvalde, Spars, Ventspils Tehnikums, Bērzi PLUS, Bardaks un izspēles kārtība paredz, ka komandas aizvadīs divu apļu turnīru katra ar katru un izslēgšanas spēlēm kvalificēsies sešas labākās komandas.

Šogad par Ventspils pilsētas basketbola čempionāta sadarbības partneri kļuvis sporta ekipējuma ar ražotājs JOMA SPORT, kas ir mūsdienu uzņēmums un sniedz pilnu sporta ekipējuma pakalpojumu servisu – spēļu formas, treniņtērpi, apavi, apdruka, izšuvumi un viss cits kas nepieciešams profesionāliem sportistiem un amatieriem.

Iepriekšējā gadā par čempioniem 8 komandu konkurencē kļuva Ventspils Tehnikums, otrajā vietā Baltijas Ekspresis, bet trešie Brīvostas pārvalde.

Čempionāta pirmo spēļu kalendārs:

28.okt. plkst. 13:00 Bardaks – Baltijas Ekspresis;

01.nov. plkst. 20:00 Bērzi Plus – Ventspils Tehnikums;

02.nov. plkst. 20:15 Anzāģe/Pope – Spars;

04.nov. plkst. 13:00 Brīvostas pārvalde – Baltijas Ekspresis

Visa informācija par aktualitātēm www.facebook.com/ventspilsbasket  un www.basket.lv/turniri/ventspils-cempionats

Ventspils pilsētas čempionātu organizē basketbola klubs “Ventspils” ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu sadarbībā ar JOMA SPORT.

Skatītāji laipni aicināti atbalstīt savas komandas.

Informāciju sagatavoja:

Kārlis Gubāts

Ventspils pilsētas domes

Sporta pārvaldes vadītājas vietnieks

Tālr. 636 24412

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!