Logo

Ventspils pregulārajā čempionātā uzvar "Bērzi Plus"

Ventspils pregulārajā  čempionātā uzvar

Noslēdzies Ventspils pilsētas basketbola regulārais čempionāts, kurā par uzvarētājiem kļuvusi “Bērzi PLUS” komanda. Šajā sezonā Ventspils pilsētas basketbola čempionātā piedalās 7 komandas "Baltijas Ekspresis", "Anzāģe/Pope", Brīvostas pārvalde, "Spars", Ventspils Tehnikums, "Bērzi PLUS" un "Bardaks".

Regulāro sezonu ar 10 uzvarām 12 spēlēs noslēdza gan Bērzi Plus, gan Anzāģe/Pope, tomēr sasvstarpējās spēlēs pārāki bija Bērzi Plus, kas kļuva par regulārā turnīra uzvarētājiem. Trešo vietu ar 9 uzvarām 12 spēlēs ieguva Baltijas Ekspresis, ceturto vietu ar 7 uzvarām 12 spēlēs Ventspils Tehnikums, piekto ar 4 uzvarām 12 spēlēs Brīvostas pārvalde, bet 6. un 7.vietā, izcīnot pa vienai uzvarai Spars un Bardaks. Pateicoties veiksmīgākām savstarpējām spēlēm izslēgšanas spēlēs iekļuva Spars.

Izslēgšanas turnīram kvalificējušās sešas komandas, kur pateicoties regulārā turnīra rezultātiem Bērzi Plus un Anzāģe/Pope komandām ceturtdaļfināla kārta ir brīva, bet Baltijas Ekspresis un Spars, kā arī Ventspils Tehnikums un Brīvostas pārvalde divu spēļu summā noskaidros komandas, kuras iekļūs pusfinālā.

Izslēgšanas spēļu kalendārs

Ceturtdaļfināli

21.martā plkst. 18:00 Baltijas Ekspresis – Spars OCV 2.zāle;

24.martā plkst. 13:30 Spars – Baltijas Ekspresis OCV 2.zāle

27.martā plkst. 20:00 Ventspils Tehnikums – Brīvostas pārvalde OCV 2.zāle

Labākie spēlētāji pēc regulārā čempionāta

Rezultatīvākie spēlētāji: J.Zemels (Baltijas Ekspresis) vidēji spēlē 25,5 punkti, A.Zariņš (Anzāģe/Pope) vidēji spēlē 24,17 punkti, J.Ozols (Anzāģe/Pope) vidēji spēlē 23,64 punkti,

Labākie atlecošajās bumbās:  K.Plūksna (Bardaks) vidēji spēlē 16,27 bumbas, A.Zariņš (Anzāģe/Pope) vidēji spēlē 14,00 bumbas, E.Veinbergs (Anzāģe/Pope) vidēji spēlē 13,00 bumbas

Labākie rezultatīvajās piespēlēs:

J.Ozols (Anzāģe/Pope) vidēji spēlē 5,27 piespēles, J.Zemels (Baltijas Ekspresis) vidēji spēlē 5,00 piespēles, Vlad Mikulski (Ventspils Tehnikums) vidēji spēlē 4,71 piespēle.

Visa informācija par aktualitātēm www.facebook.com/ventspilsbasket un 

www.basket.lv/turniri/ventspils-cempionats

 

Ventspils pilsētas čempionātu organizē basketbola klubs “Ventspils” ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu sadarbībā ar "JOMA SPORT" un Latvijas Basketbola Savienību.

 

Skatītāji laipni aicināti atbalstīt savas komandas.

 

Informāciju sagatavoja:

Kārlis Gubāts

Ventspils pilsētas domes

Sporta pārvaldes vadītājas vietnieks

Tālr. 636 24412

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!